Diecezjalny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej w Kaliszu.

Relacja zakończona.
RELACJA FILMOWA >> kliknij tutaj <<

Pierwszy raz mamy w tym miejscu rozpoczniemy relację tekstową na żywo z I Diecezjalnego Turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej o Puchar Biskupa Kaliskiego. Cały turniej odbywa się w na terenie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Kaliskiej w… Kaliszu. Dziś głównie będziemy śledzić poczynania drużyny z Parafii Wieruszów Podzamcze.

A śledzić naszą relację możecie także w aplikacji na Androida Na OPAK TV. ss2

10 osobowa drużyna będzie walczyć o to trofeum:

11025809_914197115268479_114077668423175591_n

Wszystkie drużyny a jest ich aż 32 zostały podzielone na 8 grup, po 4 w każdej. Dwie drużyny z każdej grupy z najlepszym bilansem punktów zagrają dalej, a z dwoma kolejnymi się już niestety pożegnamy. A to lista 32 drużyn które stawią czoła w Kaliskim turnieju:

32. Ostrów Wlkp – Parafia Ducha Świętego

Drużyna z Parafii NMP z Wieruszowa znajduję się w grupie E wraz z drużynami takimi jak:  Sadowie Pasjoniści, Brzeziny oraz Ostrów Wlkp. – Parafia MB Fatimskiej. O godzinie 9:00 rozpoczęła się uroczysta msza święta inaugurująca turniej, natomiast pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 10:30. O tej też porze rozpoczniemy relację tekstową z turnieju na którą serdecznie zapraszamy!

Aby na stronie pojawił się kolejny wpis prosimy o odświeżenie strony. >>Kliknij tutaj aby odświeżyć<<

14:45 – Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy śledzili naszą relację, mamy nadzieję, że częściej będziemy się w taki sposób spotykać i z relacji na relacji będzie ona lepsza. Dziś się już żegnamy. Pisał dla państwa Piotr Durys. Do zobaczenia, do usłyszenia.

14:30 – Oficjalnie zakończyliśmy udział w turnieju odbierając puchar oraz pamiątkowe zdjęcie.

14:00 – Zakończyło się spotkanie w którym ulegliśmy 3:0. Słaba postawa obrońców i akcje sam na sam z bramkarzem zadecydowały o tym wyniku. Niestety na tym zakończył się udział drużyny z Wieruszowa. Planowany jest już kolejny udział drużyny w następnym turnieju. Nie długo także wręczenie nagrody na udział w zawodach.

13:25 – Tym razem także idziemy wspomóc drużynę. Mecz o wszystko za 20 minut.

13:19 – Zakończył się mecz pokazowy w którym klerycy wygrali 1-0.

12:55 – Trwa mecz pokazowy Księża vs. Klerycy.

12:50 – Według kierownika naszej drużyny Zdzisława Jasińskiego mamy szansę z drużyną z Brzezinami.

12:32 – Właśnie trwa spotkanie naszej grupy które zadecyduje o układzie naszej grupy.

12:24 – Mecz o wszystko zagramy z Brzezinami o 13:44

12:20 – Niestety pomoc drużynie na niewiele się zdała i ulegliśmy 1:0 drużynie z Ostrowa.

12:02 – Na pierwszą połowę idę wspomóc drużynę. Na drugiej połowie już będziemy znów razem.

12:00 – Drużyna ponownie na rozgrzewce.

11:53 – Brzeziny zremisowały z Ostrowem Wlkp. 1-1.

11:37 – Taki widok na kompleks sportowy z naszej szatni.
IMAG0352

11:25 – Wracamy za pół godziny. Czas na wywiady które zobaczycie w naszej relacji już jutro.

11:20 – Był to pierwszy mecz grupy E. Następny mecz grupy E także naszej drużyny.

11:18 – Kolejny mecz zagramy z Ostrowem Wlkp. o 12:11.

11:15 – Koniec meczu! 0:0

11:12 – W wielkim natarciu Wieruszów!

11:10 – Niesamowita akcja Wieruszowian! Ale nie ma bramki.

11:07 – Zmiana połów.

11:06 – Delikatną przewagę mają rywale.

11:04 – I już słupek nas ratuje!

11:03 – Już grają!

11:00 – Za 3 minuty zaczynamy!

10:50 – Połowa meczu trwa 6 minut. W naszej drużynie powoli rozpoczyna się rozgrzewka.

10:40 – Mecze rozgrywane są aż na 4 boiskach. Pierwszy mecz ekipa z Wieruszowa rozegra z Sadowie Pasjoniści.

10:30 – Witamy bardzo serdecznie z Kalisza z Seminarium Duchownego. Pierwsze mecze już się rozpoczęły, my oczekujemy na 11:03 kiedy to swój mecz rozegra drużyna z Wieruszowa.