Czas zrobić następny krok. Witamy jako Na OPAK FM!

Życie to tylko tkanina przyzwyczajeń – powiedział kiedyś Henri Frederic Amiel, szwajcarski filozof, a my, jako redakcja Na OPAK TV w pełni się z nim zgadzamy. Zdołaliśmy bowiem w trakcie swojej niedługiej właściwie działalności taką tkaninę dla siebie stworzyć. Złożyło się na nią wiele wspaniałych wspomnień, zawartych znajomości i przeżytych wydarzeń. Mieliśmy okazję przez ostatnie 3 lata pełnić patronat medialny m.in nad dniami Wieruszowa, Royal Dance League, czyli jedną z większych imprez tanecznych w Polsce, maratonami MTB, kulturaliami i wieloma innymi imprezami, z których każda wzbogaciła nas o nowe doświadczenia. I chociaż praca dziennikarza nigdy nie będzie monotonna, to mimo wszystko została ona wpleciona trwałym ściegiem w naszą osobistą tkaninę przyzwyczajeń. Ciężko nam określić jak do tego doszło, ale jesteśmy w stanie powiedzieć jedno: czas na zmiany.
Postanowiliśmy rozpocząć swoją działalność na nowo, w innym wymiarze. Już 6 maja będziecie mieli okazję przekonać się jak od teraz wyglądać będzie nasza praca, wtedy rusza bowiem radio internetowe Na OPAK FM. Oczywiście okrucieństwem byłoby porzucić twór od którego rozpoczęliśmy swoją dziennikarską przygodę, dlatego Na OPAK TV pozostanie na YouTube, gdzie będziemy dalej wrzucać nasze relacje i materiały wideo, większy nacisk położymy jednak na audycje radiowe, które od teraz będą naszą cotygodniową tradycją.
Podsumowując, chcielibyśmy serdecznie zaprosić was do słuchania wieruszowskiego radia co sobotę, od godziny 9.00 do godziny 22.00.

Dołączcie>> WYDARZENIE NA FACEBOOK’U